Kategoria Gabinety medycyny i dermatologii estetycznej

Centrum DER-MED Katowice

Centrum DER-MED Katowice

CENTRUM DER-MED KATOWICE to miejsce z ponad 20-letnim doświadczeniem, gdzie dzięki wyjątkowo bogatej ofercie, doświadczeniu specjalistów oraz wysokiej skuteczności zabiegów grono naszych pacjentów nieustannie się powiększa. W Centrum DER-MED wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii (także estetycznej), ginekologii estetycznej, dermatologii oraz szeroko pojętej kosmetyki. Codziennie wychodzimy naprzeciw wysokim oczekiwaniom pacjentów. Stawiamy na rozwiązania mało inwazyjne, bezpieczne oraz dające widoczne i trwałe efekty. Mamy świadomość jak bardzo ważne jest dla naszych pacjentów by zabieg nie wykluczał ich z życia codziennego.

Centrum DER-MED Katowice
Al. Korfantego 70, Katowice

tel. 32 201 02 65

katowice.dermed.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Centrum DER-MED Kraków

Centrum DER-MED Kraków

Centrum DER-MED Kraków to ponad 21 letnie doświadczenie, profesjonalizm, wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz usługi skutecznie odpowiadające na rosnące potrzeby i wysokie oczekiwania naszych Pacjentów. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii i ginekologii estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Stawiamy na rozwiązania mało inwazyjne, bezpieczne oraz dające widoczne i trwałe efekty, ale nie wykluczające z życia codziennego. Wykorzystując rozwój medycyny oraz zaawansowane technologie stale rozszerzamy ofertę, aby jak najlepiej służyć naszym Pacjentom.

Centrum DER-MED Kraków
Krzywa 8 lok 1, Kraków

tel. 12 292 03 03

krakow.dermed.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Derma-Clinic dr Orlitz

Derma-Clinic dr Orlitz

DERMA-CLINIC DR ORLITZ to nowoczesne miejsce w Częstochowie, które zostało stworzone 20 lat temu przez dr n. med. Joannę Magdziarz-Orlitz. Jest to specjalistyczny  ośrodek dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej, dermatochirurgii oraz dermokosmetyki będącej kontynuacją i uzupełnieniem leczenia.  Wieloletnia praktyka, doświadczenie i umiejętności oraz wysokiej klasy urządzenia  przekładają się na bogatą ofertę zabiegową, pozwalającą pomagać pacjentom na wielu poziomach. Począwszy od leczenia chorób skóry, przez problemy estetyczne, po pielęgnację, profilaktykę, regenerację, odmładzanie i utrzymanie oraz podkreślenie naturalnego piękna. W Derma-Clinic dr Orlitz wyznawana jest zasada – zabiegi i leczenie zgodne z duchem nowoczesnej medycyny: maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych. 

Derma-Clinic dr Orlitz
ORKANA 82C, Częstochowa

tel. 663 275 968

derma-clinic.pl

Głosowanie zostało zakończone.

DERMO-ESTETIC

DERMO-ESTETIC

DERMO ESTETIC to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących sobie komfort, a przede wszystkim poszukujących zabiegów na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany personel już od ponad 10 lat –
z licznymi sukcesami – zdobywa doświadczenie w medycynie estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii. Oferujemy zabiegi światowych liderów  m.in. BTL EMBODY, najskuteczniejsze, przynoszące spektakularne efekty a zarazem najbardziej bezpieczne. Jesteśmy jednym z kilku gabinetów w Polsce pracujących w technologii 4D na laserze pikosekundowym Fotona StarWalker. Profesjonalizm,  zaangażowanie, podejmowanie nowych wyzwań to jedna z naszych największych zalet. 

DERMO-ESTETIC
ul Moniuszki 2, Żary

tel. +48 (68) 470 66 11

dermo-estetic.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Dr Parda Medycyna Estetyczna

Dr Parda Medycyna Estetyczna

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR PARDA, to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób poszukujących zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu klienci mogą liczyć na fachową poradę, indywidualne podejście i zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w medycynie estetycznej, dzięki czemu oferta zawiera jedynie bezpieczne i sprawdzone zabiegi, w tym unikalne protokoły autorskie stworzone przez Dr Pardę.

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda
Gruszek i Jabłuszek 7, Piaseczno k. Warszawy/Zalesie Górne

tel. +48 517 535 878

drparda.com.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Estetica Nova

Estetica Nova

ESTETICA NOVA to zespół specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Założycielem kliniki jest dr Ewa Rybicka, lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, posiadająca dyplom “Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”. Nasza klinika stawia przede wszystkim na naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach starzenia się skóry. Medycyna estetyczna jest skutecznym narzędziem w walce o przywrócenie skórze dawnego blasku a nam samym pięknego ciała i doskonałego samopoczucia. W naszej ofercie posiadamy bezpieczne i sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało pomagające wygładzić zmarszczki, pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę czy poprawić kształt ust.

Estetica Nova
ul. Jana Kazimierza 32B lok. U1, Warszawa

tel. +48 22 415 70 90

esteticanova.com.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Estetika Dom Lekarski

Estetika Dom Lekarski

ESTETIKA DOM LEKARSKI to miejsce na urodowej mapie Szczecina, w którym zdrowie i piękno idą w parze. Ścisła współpraca specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii plastycznej
i ginekologii estetycznej daje efekty, które przechodzą najśmielsze oczekiwania. Wykwalifikowani specjaliści, wysokiej jakości sprzęt i nowocześnie wyposażone gabinety spełniające standardy bezpieczeństwa to gwarancja usług medycznych i estetycznych na światowym poziomie. W komfortowych warunkach oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z użyciem wyłącznie sprawdzonych preparatów. Zabiegi laserowe wykonywane są na urządzeniu najnowszej generacji – laserze Fotona Spectro SP Touch.

Estetika Dom Lekarski
al. Piastów 30, Szczecin

tel. 91 469 22 82

domlekarski.pl/estetyka/

Głosowanie zostało zakończone.

Instytut RegeneriS

Instytut RegeneriS

INSTYTUT REGENERIS to miejsce współpracy specjalistów, którzy w bezpieczny, spersonalizowany sposób dbają o zdrowie, dobre samopoczucie i piękny wygląd Pacjentów. RegeneriS to oryginalny i ekskluzywny punkt na mapie Lublina, w którym każdy poczuje się otoczony troskliwą opieką profesjonalistów. Kompleksowa opieka oparta o zasady medycyny regeneracyjnej, holistyczne podejście do Pacjenta, łączenie manualnych technik odmładzania skóry z medycyną estetyczną oraz współpraca specjalistów z dziedziny dermatologii, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii, to nasza recepta na zdrową, piękną i zadbaną skórę̨.

Instytut RegeneriS
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18/20, Lublin

tel. +48 570 081 500

regeneris-lublin.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Klinika Dr Beata Dethloff

Klinika Dr Beata Dethloff

Wyróżnikiem działania KLINIK DR BEATY DETHLOFF jest duże przekonanie do skuteczności medycyny anti aging oraz testów nutrigenetycznych. Poznanie indywidualnych preferencji i ograniczeń zapisanych w DNA jest doskonałym narzędziem dla lekarza i najcenniejszą wskazówką dla Pacjenta. Indywidualne terapie i plany zabiegowe to kolejny wyróżnik miejsca. Ostatnim wyróżnikiem jest unikalne połączenie pasji, jakości, profesjonalizmu i kobiecej energii cudownego zespołu lekarskiego. Dla Klinik Dr Beaty Dethloff najcenniejszym wyróżnieniem jest zaufanie Pacjentów i rekomendacje od najbardziej wymagających.

Klinika Dr Beata Dethloff
ul. Nowogrodzka 21, Warszawa

tel. 791 010 000

drbeatadethloff.pl

Głosowanie zostało zakończone.

KLINIKA TAZBIR

KLINIKA TAZBIR

W KLINICE TAZBIR najważniejsze dla nas są zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Dlatego podążając za najnowocześniejszymi światowymi trendami w medycynie estetycznej i laseroterapii oferujemy Państwu zabiegi i terapie z wykorzystaniem sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych oraz certyfikowanych sprzętów medycznych. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nas bardzo dobre efekty kliniczne przekładają się na satysfakcję i zadowolenie naszych Pacjentów.

KLINIKA TAZBIR
ul. Solankowa 6, Łódź

tel. 506 170 629

klinikatazbir.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Molas Clinic

Molas Clinic

MOLAS CLINIC to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Klinika oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii klinicznej, ginekologii estetycznej. Zespół kliniki składa się z wyszkolonych i doświadczonych specjalistów. Wspieramy się najnowszą technologią, dzięki której zregenerujemy i wymodelujemy Twoje ciało i twarz.
Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort.

Molas Clinic
ul. Bergamotki 1, Warszawa

tel. 797 977 280

molasclinic.pl

Głosowanie zostało zakończone.

MTT Estetica

MTT Estetica

KLINIKA MTT ESTETICA specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej oraz anti - aging. Zabiegi, które wykonujemy są starannie dobierane do potrzeb naszych Pacjentów, tak aby zachować naturalny wygląd
i podkreślić ich indywidualne piękno. Korygujemy niedoskonałości, rewitalizujemy, wyrównujemy proporcje, aby skóra wyglądała pięknie, młodo i naturalnie. To co nas wyróżnia to bezpieczeństwo zabiegów, naturalne efekty, dbałość o Pacjenta, jego oczekiwania i komfort.

MTT Estetica
ul. Mireckiego 10/4, Kraków

tel. +48 500 266 919

mttestetica.pl

Głosowanie zostało zakończone.

SCM estetic

SCM estetic

SCM ESTETIC to wyjątkowe krakowskie Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług dla najbardziej wymagających Pacjentów. Oferujemy wyspecjalizowane zabiegi oraz terapie z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, drobnej chirurgii plastycznej, trychologii. Naszą największą zaletą jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, w tym lekarzy dermatologów i chirurgów, ale również kosmetologów, a także posiadanie najnowocześniejszego, certyfikowanego sprzętu.

SCM estetic
ul. Grzegórzecka 67C/U14, Kraków

tel. +48 518 547 265

scmestetic.pl

Głosowanie zostało zakończone.

SKIN SPA

SKIN SPA

SKIN SPA® to kompleksowa opieka nad zdrowiem i pięknem skóry. Leczymy, pielęgnujemy i opóźniamy procesy starzenia. Nasz zespół lekarzy i kosmetologów stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Zabiegi, które oferujemy w naszych 2 placówkach są uważnie dobierane przez
Dr n.med. Karolinę Kopeć-Pyciarz pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Naszym pacjentom proponujemy m.in. laseroterapię Alma Harmony XL Pro® (laser frakcyjny, naczyniowy i nanosekundowy), HIFU Ulthera®, Dermapen 4®, Hydrafacial® (posiadamy 2 urządzenia), CACI (microcurrent facial), CooLiftng, Intraceuticals; zabiegi na ciało najnowszym Icoone Laser Med, BTL X-Wave (fala uderzeniowa).

SKIN SPA
ul. Przyjaźni 12 A, Wrocław

tel. +48 730 134 922

skinspa.com.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Softly Clinic

Softly Clinic

SOFTLY CLINIC powstało w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Bydgoszczy oraz gości odwiedzających nasze miasto. Marka jest dedykowana dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu. Klinika oferuje zabiegi stymulacyjne, prewencyjne, odmładzające z użyciem najnowszych technologii Hi-Tech dzięki aparaturze z certyfikacją medyczną i kosmetologiczną, zabiegi trychologiczne, medycyna i kosmetologia estetyczna, usługi typu: "Twarz pod klucz", "Figura pod klucz" (spersonalizowane protokoły zabiegowe).

Softly Clinic
ul. Dworcowa 47/1 Bydgoszcz

tel. +48 604 767 858

softlyclinic.pl

Głosowanie zostało zakończone.

Sublimed

Sublimed

SUBLIMED to specjalistyczne centrum medyczne stworzone przez ludzi z pasją, dla których nowe wyzwania stanowią sens pracy zawodowej. To zespół lekarzy specjalistów dermatologów, ginekologów, chirurgów, alergologów, urologów, chirurgów naczyniowych oraz lekarzy medycyny estetycznej wspierany przez kosmetologów, stworzony dla kompleksowej obsługi pacjentów. Sublimed zapewnia dostęp do nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego renomowanych producentów urządzeń medycznych. Hasłem przewodnim Sublimed jest „Przyjazne oblicze medycyny”.

Sublimed
ul. Skwerowa, Kraków

tel. +48 12 35 22 800

sublimed.pl

Głosowanie zostało zakończone.

wizjaMED

wizjaMED

Medycyna estetyczna w WIZJAMED to wykorzystanie innowacyjnych technologii BTL w zakresie odmładzania za pomocą laserów oraz modelowania sylwetki. Do każdego pacjenta podchodzimy holistycznie, wspólnie z nim ustalamy kolejne etapy leczenia. Naszym głównym celem jest zatrzymanie, bądź cofnięcie wskazówek zegara. Pragniemy aby nasze pacjentki przede wszystkim wyglądały na mniej zmęczone, bardziej wypoczęte, zrelaksowane, wesołe. Stawiamy tylko na naturalne efekty. Największą motywacją do dalszej pracy jest dla nas zadowolenie pacjenta. Łączymy wszystkie dostępne techniki w celu osiągnięcia zadowalającego rezultatu.

wizjaMED
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok 3, Łódź

tel. 42 208 01 00

wizjamed.pl

Głosowanie zostało zakończone.