Kategoria Salony fryzjerskie

​​​​​​​Artmasters Marcin Rudiuk

​​​​​​​Artmasters Marcin Rudiuk

Sztuka ma wiele odsłon, wiele znaczeń i wiele indywidualnych interpretacji, zachowuje jednak ponadczasowy charakter. Pojawiają się trendy, ale baza pozostaje klasyka, która broni się swoim pięknem. Trzymając się tej ideologii, powstał SALON FRYZJERSKI ARTMASTERS. Co mamy na myśli, pisząc „salon”? Miejsce? Unikatowe, ponadczasowe, designerskie. Robi wrażenie i przyciąga wzrok, trochę jak zdjęcie wykonane przez znakomitego fotografa. Budując salon fryzjerski, tworzymy przede wszystkim zespół zgranych ludzi, potrafiących pracować z sobą, a nie przeciwko sobie. Ludzi, którzy mimo różnych charakterów, upodobań, poglądów i gustów maja wspólny cel. Idee, której trzymają się nade wszystko.

Artmasters Marcin Rudiuk
ul. Ostrowska 42, Szczecin

tel. 698 939 885

artmasters.com.pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Atelier Staszak

Atelier Staszak

ATELIER STASZAK to miejsce w klimacie kobiecego buduaru w którym można zadbać o siebie od stóp po czubek głowy. Wiodącą usługą w salonie Atelier Staszak jest wysokiej jakości stylizacja i pielęgnacja włosów. Na tle konkurencji wyróżniają nas #barber stop (strefa dla panów) oraz ekspercka usługa przedłużania włosów i zagęszczania ich ubytków. Nowością, która cieszy się niesłabnącą popularnością, jest architektura brwi i rzęs. W salonie wykonujemy również manikiur i pedikiur nowoczesnymi metodami przy użyciu topowych produktów.

Atelier Staszak
ul. Broniewskiego 14, Kępno

tel. 517 544 625

facebook.com/staszak.atelier

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Fryzjer 81

Fryzjer 81

FRYZJER 81 to miejsce na mapie Poznania, w którym każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Salon to nasz drugi dom, dlatego cenimy sobie swobodną rodzinną atmosferę, która wpisuje się w klimat miejsca. Priorytetem naszej pracy jest osiągać najlepsze efekty, zachowując witalność włosów, a wysokiej jakości produkty, które dobieramy, oraz ciągłe doskonalenie kwalifikacji pozwalają nam czuć się pewnie w koloryzacji, pielęgnacji i kreowaniu fryzur. Na specjalną uwagę zasługuje również miejsce dla panów, o których dbamy kompleksowo.

Fryzjer 81
ul. Słowiańska 38D, Poznań

tel. 537 396 209

facebook.com/fryzjer81slowianska

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

​​​​​​​O!Fryzjerzy by Mariusz Szymojko

​​​​​​​O!Fryzjerzy by Mariusz Szymojko

Salon O!FRYZJERZY by Szymojko to miejsce w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Zostało stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie stylisty gwiazd Mariusza Szymojko oraz wykwalifikowany zespół w pełni podzielający jego pasję do fryzjerstwa. Stroniące od chaosu dobiegającego z zatłoczonych ulic, zatopione w luksusowych, designerskich przestrzeniach, pełne relaksu i rodzinnej atmosfery, pozwala złapać oddech po ciężkim dniu i oddać się w ręce profesjonalistów. Bogate portfolio usług, najwyższej jakości kosmetyki oraz indywidualne podejście do klienta – to tylko nieliczne z czynników, które przyczyniły się do sukcesu tego miejsca. Bo tutaj najważniejsi są ludzie i ich spersonalizowane potrzeby.

O!Fryzjerzy by Mariusz Szymojko
ul. Woronicza 31, Warszawa

tel. 798 913 011

ofryzjerzy.pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Piotr Sierpiński, Hair

Piotr Sierpiński, Hair

PIOTR SIERPINSKI, HAIR – wyjątkowe atelier wykreowane przez cenionego stylistę fryzur Piotra Sierpińskiego. Ekskluzywne wnętrza utrzymane w stylistyce glamour są odwiedzane przez piękne, zadbane, eleganckie kobiety z klasa, dla których ważny jest komfort i najwyższa jakość usług. Zgrany zespół pomysłowych i odważnych stylistów idealnie spełnia marzenia o pięknych włosach, zmieniając bądź odświeżając wizerunek i zachowując jednocześnie niepowtarzalną osobowość kobiety. Wizyta w atelier Piotra Sierpińskiego pozwala na nowo odkryć w sobie niezliczone pokłady kobiecości i z podniesioną głową ruszyć na podbój świata.

Piotr Sierpiński, Hair
al. Marcinkowskiego 16 lok. 4, Poznań

tel. 61 415 14 11

PiotrSierpinski.pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Salon Fryzjerski Bogusław Salawa

Salon Fryzjerski Bogusław Salawa

SALON FRYZJERSKI BOGUSŁAW SALAWA to miejsce kompleksowej pielęgnacji włosów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i precyzja, a także praca z użyciem tylko najwyższej jakości produktów sprawiają, że salon oferuje klientom najlepsze usługi. Salon ten tworzy Bogusław Salawa z kilkunastoma osobami. Zespół ma na swoim koncie wiele pokazów fryzjerskich, tysiące wyjątkowych fryzur i stylizacji. Styliści w pracy używają kosmetyków marki Keune, która jest gwarancją jakości, trwałości koloru, a także luksusowej pielęgnacji włosów.

Salon Fryzjerski Bogusław Salawa
ul. Szkolna 1, Nowy Targ

tel. 796 131 735

fb.com/Salon-Fryzjerski-Boguslaw-Salawa

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Salon fryzjersko-kosmetyczny So-green

Salon fryzjersko-kosmetyczny So-green

SO-GREEN to miejsce znane z wysokiej jakości usług i produktów. Tworzy je doświadczony, a zarazem kreatywny zespół dynamicznie rozwijających się osób. Praca to dla nich także pasja, którą pielęgnują i rozwijają na profesjonalnych szkoleniach. Proponujemy wachlarz usług w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego z użyciem produktów marki Keune oraz kosmetyków bionanotechnologicznych marki Dermia Solution. Prowadzimy warsztaty, szkolenia grupowe i indywidualne oraz eventy. Nasz salon zaprasza wszystkich tych, którzy oczekują najwyższej jakości usług, miłej atmosfery i odrobiny luksusu. Zapraszamy do świata najwyższych standardów.

Salon fryzjersko-kosmetyczny So-green
ul. Maczka 41, Bielsko-Biała

tel. 502 858

so-green.pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Salon Fryzur ARKADAMIA

Salon Fryzur ARKADAMIA

SALON FRYZUR ARKADAMIA to miejsce, które tworzą doświadczeni styliści i – co najważniejsze – ludzie z pasją. U nas każdy z naszych gości może poczuć się wyjątkowo. Nasz salon wyróżnia rodzinna atmosfera, która jest bardzo ceniona przez naszych klientów. ARKADAMIA to miejsce, w którym dzięki kosmetykom marki Keune wykonujemy prawdziwe rewolucje na głowach naszych klientów. Usługi, tj. koloryzacja czy zabiegi pielęgnacyjne, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Odwiedź nas na Facebooku. Do zobaczenia!

Salon Fryzur ARKADAMIA
ul. Szkolna 12, Pigża

tel. 603 312 125

facebook.com/pg/ARKADAMIASalon- Fryzur

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Salon Urody Agnieszka Pisarska

Salon Urody Agnieszka Pisarska

SALON URODY AGNIESZKA PISARSKA w Złotoryi powstał po to, by dać poczucie luksusu w przyjaznej, domowej atmosferze. Spersonalizowane podejście sprawia, że klient jest tu wyjątkowy. Dzięki częstym szkoleniom naszego zespołu przez markę Keune i wyjątkowym profesjonalnym produktom sprawiamy, że marzenia stają się faktem. W naszym salonie wykonujemy koloryzację włosów, pielęgnację, odżywianie, prostowanie, strzyżenia i upięcia. Jesteśmy również autoryzowanym salonem w bezinwazyjnej metodzie przedłużania i zagęszczania włosów firmy Hairtalk Extensions. Nasz salon to miejsce, gdzie profesjonalizm nabiera znaczenia.

Salon Urody Agnieszka Pisarska
ul. Basztowa 21 lok. 2, Złotoryja

tel. 76 878 37 15

fb.com/agnieszkasalonurody

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Studio Fryzjerskie Duet Monika Belica

Studio Fryzjerskie Duet Monika Belica

SALON DUET jest miejscem, w którym klient jest najważniejszy. Największym potencjałem naszego salonu są utalentowani i doświadczeni fryzjerzy, którzy swoje umiejętności zdobywają podczas szkoleń w najlepszych polskich akademiach fryzjerskich oraz w trakcie wyjazdów na zagraniczne targi i seminaria. Ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń sprawiają, że nasza kreatywność nie zna granic. Różnorodność usług, które oferujemy, sprawia, że każdy znajdzie cos dla siebie. Od strzyżeń damskich, męskich usług barberskich do rozmaitych koloryzacji i usług pielęgnacyjnych wykonywanych kosmetykami najwyższej jakości.

Studio Fryzjerskie Duet Monika Belica
ul. Wojska Polskiego 28/79, Piaseczno

tel. 22 737 06 05

duetpiaseczno.pl

Głosowanie zakończone. Dziękujemy

Zakład Mąż Fryzjerki

Zakład Mąż Fryzjerki

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Zakład MĄŻ FRYZJERKI zasłynął z koloryzacji – to nasz zdecydowany atut oparty na wiedzy, doświadczeniu i wyczuciu naszych stylistów, bo diabeł tkwi w szczegółach. To po „swoje kolory” wracają do nas klientki. Nawet najmniejszy niuans: ton koloru, delikatny ruch nożyczek czy grzebienia, może nadać fryzurze „to coś”, co sprawi, ze będziesz wyglądać niczym gwiazda prosto z Hollywood. Nasi styliści zadbają o to, aby wybrana fryzura pasowała do Ciebie niczym rękawiczka do dłoni.

Zakład Mąż Fryzjerki
ul. Wilcza 26, Warszawa

tel. 512 019 020

mazfryzjerki.com

Głosowanie zakończone. Dziękujemy